טיולים מאורגנים לדובאי

טיולים מאורגנים לדובאי
טיולים מאורגנים לדובאי

טיול מאורגן לדובאי

הסכמי אברהם פתחו את הצהר לעולם הפנטזיות שלנו על המזרח התיכון שבו מגשימים חלומות באמצעות הכספים הרבים שנפט ויהלומים יכולים להבטיח ולקיים. איחוד האמירויות הוא מקום שבו ניצלו היטב את המשאבים הטבעיים על מנת לצבור עושר, לתכנן תכניות נפלאות לקידום האזרחים של האמירויות ולהפוך לפנינת המזרח התיכון שאליה מגיעים מכל העולם. גם לישראלים יש אפשרות כעת לנסוע למקומות האלה וליהנות מכל היתרונות הנהדרים של דובאי ושל האזור, ואנחנו שמחים להציע טיול מאורגן לדובאי שלוקח אתכם לראות את כל המקומות האלה מבלי לוותר על אף אטרקציה ומבלי לבזבז רגע מיותר. יש הרבה מה לעשות בדובאי ושמונה ימים מציעים לכם את המיטב בעזרת מדריכי החברה המנוסים והקשרים שקשרנו שם בשנים שבהן איילה גיאוגרפית מטיילת שם.

איפה נבקר?

באיחוד האמירויות נבקר בחמש מתוכן, ונראה את המרב שאפשר לראות באטרקציות שאסור לוותר עליהן. אנחנו מטיילים בקבוצות של 12 איש כדי למקסם את החוויה וכדי לקבל תשומת לב אישית אבל גם ליהנות מהחוויה החברתית של נסיעה ובילוי בכל המקומות באיחוד. החבורה השמחה תבקר גם במוקדי הבילוי המדהימים ביום ובלילה משום שאין כמו חיי הלילה של דובאי ואין כמו המקומות שמתאימים לבילוי יום כמו מסעדות וברים ומועדונים שפתוחים 24 שעות ביממה כאילו לא המציאו את השעון. אנחנו מכבדים את החזון של איחוד האמירויות ובוחנים את הארכיטקטורה המדהימה שהיא תוצאה של חלומות שהתגשמו והקימו עיר מודרנית אחת אחרי השנייה מתוך החולות שבהם לא היה שום דבר. נראה גם מה עשו כדי לבנות בתוך הים וליצור את התצורה המרתקת של כיבוש הים ובניית המבנים המדהימים ביותר שראיתם מתוך החולות וים הטורקיז המהפנט.

להכיר את השכנים מקרוב

השכנים שלנו מוכרים לנו אבל לא לעומק ואנחנו לא התעמקנו בהיסטוריה שלהם עד הסכמי השלום, וכעת הגיע הזמן להכיר אותם ולכבד את המורשת המיוחדת שלהם וכיצד הגיעו למה שהגיעו בזכות עצמם והחריצות שלהם ושל כל מי שעמל על בניית האימפריה המודרנית של איחוד האמירויות. נעשה היכרות עם השילוב שבים חיי בני ערב המודרניים לבין החיים המסורתיים ונראה כיצד מתקיימים שם עדיין סממני תרבות מקומית כמו השווקים, המרוצים במדבר, שיט בתעלות, קולינריה, גנים ומגדלים, מרכזי קניות מפוארים, בורג' אל חליפה המפורסם, הכפר הגלובלי, אמירות שרג'ה והספארי בדיונות בג'יפים לקראת שקיעה, חפלה בדואית מקומית עם כל המופעים המוכרים כמו רקדנית בטן ולהטוטים.

ביקור באמירויות הקטנות

אנחנו לוקחים אתכם גם לאמירויות הפחות מוכרות ומפורסמות שמציעות אטרקציות שלא כולם יכולים להגיע אליהן. טיולים מאורגנים בדובאי כמו שלנו יפגישו אתכם עם שיט ורחצה במפרץ עומאן וארוחת צהריים, ביקור במסגדים ובמצודות כמו אל ראבי ואל בידיה, שוק הגמלים, שמורת המנגרובים, ביקורים בשווקים ובמקומות אקזוטיים כמו אל עין וג'בל חפיט, מסגד שייח זאיד וארמון השייח בן זאיד. כשתחזרו לארץ תעדו כל מה שיש לדעת על האמירויות ותחוו חוויות שאי אפשר להגיע אליהן לבד אלא רק עם המדריכים המנוסים והמומחים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.