מזרוני ספוג וואו כמה יתרונות!

פרופיל בלגי

אולי מזרון ספוג הוא לא המזרון הכי פופולרי בישראל ורובנו נעדיף להתפנק על מזרון קפיצים. עם זאת יש כמה יתרונות חשובים מאוד למזרון ספוג שאתם חייבים להכיר, ויכול להיות שהם ישנו את ההחלטה שלכם. זה הזמן להכיר את המזרון שנחשב לפשוט ביותר לעומק, ולהבין מה המעלות הרבות שלו.

מזרון ספוג עמיד לאורך זמן

אחד היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של מזרון ספוג מנדלבוים הוא העמידות שלו לאורך זמן. גם מזרוני קפיצים, מזרוני ויסקו ג'ל ומזרונים מעורבים יכולים להיות עמידים מאוד אך תמיד בהשוואה למזרוני ספוג הם יהיו עמידים פחות. מזרון ספוג הוא אחד המזרונים הכי עמידים שיש בעיקר בגלל שהוא לא מורכב בכלל. בעוד מזרונים אחרים מיוצרים באופן קפדני שבהם מורכבות שכבות זו על זו או שמתקינים קפיצים כך שלא יזוזו מהמקום גם עם עומסים כבדים, מזרון ספוג הוא בסך הכל ספוג דחוס. אמנם ספוג יכול להתפורר אך בבחירה של ספוג איכותי, הוא יכול להיות עמיד פי 2 ממזרון אחר.

רבים יאמרו שהוא נוח יותר

אנו מתחילים את הפסקה הבאה באמרה הידועה שעל טעם ועל ריח אין להתווכח. הפסקה הבאה תדבר על הנוחות של מזרון ספוג וכנראה שרבים מהקוראים יקפצו ויאמרו כי מזרון ספוג לא נוח והסיבה היחידה שהוא מרגיש נוח זה נוחות ביחס לעלות. על המחיר שלו עוד נרחיב בהמשך אך בלי קשר לעלות, מדובר במזרון נוח מאוד שרבים משתמשים בו מבחירה. לא מדובר על ספוג ירוד באיכותו אלא על ספוג צהוב שנחשב לטוב ביותר. ספוג כזה יכול להיות רך ונעים, כאשר המזרון הזה מומלץ להתפתחות הילד. מזרון זה לא שוקע, מתנגד למשקל הגוף במידה הנכונה ומספק שינה טובה וערבה.

מגיע בכמה דרגות קושי

יכול להיות שאתם בטוחים שמזרון ספוג לא יהיה לכם נוח כי כבר שכבתם על מזרון ספוג בעבר ואתם זוכרים ממנו חוויה רעה מאוד. יכול להיות שתעדיפו מזרון אחר וזה בסדר גמור אך חשוב לזכור כי יש כמה סוגי מזרונים ויכול ששכבתם על מזרון ספוג לא איכותי, או שהוא פשוט לא היה המזרון שמתאים במידת הרכות שלו להעדפה שלכם. יש מזרוני ספוג בצבע כחול, יש מזרונים בצבע סגול ויש גם את מזרוני הספוג הידועים. כל אחד מהצבעים מסמל דרגת רכות אחרת כאשר גם הבדלי העמידות וכמובן המחיר ניכרים. זה יתרון גדול מאוד של מזרון ספוג שהופך את הבחירה שלו לפשוטה הרבה יותר.

לא סופג הרבה אבק בחייו

כשבוחרים מזרון חדש חשוב להתייחס תחילה לבעיות הרפואיות. לעתים אחרי שנגיע לרופא ונספר לו על כאבי גב הוא ימליץ לנו להחליף מזרון. אם מדובר בפגיעה כרונית, החלפת המזרון יכולה להיות שדרות משמעותי לאיכות החיים. אמנם מבחינה אורתופדית מזרון ספוג יכול להיות בעייתי יותר מאחרים אך לעתים הקשיחות היחסית שלו לעומת מזרוני קפיצים תהיה עדיפה, ותשמור על הגב ישר. כמו כן יש אנשים שרגישים לאבק ויכולים לסבול מאוד ממזרוני קפיצים, או אנשים שרגישים ללטקס ויכולים לסבול מאוד ואף לסכן את עצמם עם מזרון לטקס. מזרוני ספוג יהיו טובים עם כל הבעיות האלו.

המחיר שלו הכי זול שיש

את היתרון החשוב ביותר שמרנו סוף וזה אולי הנתון שישנה את התפישה שלכם לגביו. מזרון ספוג הוא המזרון הזול ביותר שתמצאו והמחיר שלו יכול להיות אפילו כמה מאות שקלים. אמנם מזרון איכותי יכול להגיע עד ל-1500 שקלים אך בהשוואה למחירים של מזרונים אחרים מדובר במחיר נמוך במיוחד. לא רק שהמחיר שלו זול, התחזוקה שלו גם פשוטה מאוד, הוא מתלכלך פחות, נהרס פחות וגם קל משקל מה שמאפשר הובלה קלה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.