החשיבות בהזמנת מנעולן בכל מצב

דלתות מעוצבות

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, מרגישים פעמים רבות כאילו אנו נתונים לעומס אדיר של משימות שאנו לא יכולים לעמוד בהן. חשוב מאד לא לשכוח את אחת מהמשימות החשובות ביותר שתקבע את רמת הבטיחות של ביתכם והיא כמובן החלפת המנעולים בביתכם החדש.

מעבר דירה – שמירה על סדר וארגון

כאמור לעיל, מעבר דירה יכולה להיות תקופה עמוסה ורוויה במשימות כך שלעיתים אף קשה לזכור את כולן ולעיתים מפספסים דברים קריטיים שיש לעשות בשל חוסר בסדר וארגון. הפתרון העיקרי לכך הוא שמירה על רשימות, בין אם בכתב או במחשב בצורה של טבלת אקסל, חשוב מאד להתנהל עם רשימות מסודרות בהן מופיעות כלל המשימות שלכם וכך לא תפספסו דבר.

<< מנעולן בפתח תקווה במהירות שאתם צריכים >>

חשיבות נושא החלפת המנעולים

כאשר אנו עוברים דירה אחת מהמשימות החשובות ביותר שלעיתים נזנחת הצידה לאור משימות אחרות ודחופות יותר שיש לבצע. משימה זו היא החלפת המנעולים בדלתות הכניסה לבית. החשיבות הגדולה נובעת מהעובדה שהמנעול הישן מותאם למפתחות שהיו אצל הדיירים החדשים (במקרה של כניסה אל בית שאינו חדש מקבלן) ובמקרה כזה סביר להניח שחילקו הדיירים מפתחות למכרים, או משפחה בתור מפתח ספייר ואינם זוכרים זאת אפילו ואז תמצאו את עצמכם דיירים בבית שיש מפתח לכניסה אליו לזרים מוחלטים. בנוסף, ישנם מצבים בהם איבדו הדיירים הקודמים זוג מפתחות אחד ולא החליפו אותו באחד חדש ואז ישנו סיכוי שמסתובב מפתח כניסה אל ביתכם איפשהו ללא ידיעתכם. במקרה של בית חדש שאיש לא גר בו לפניכם הסכנה איננה מוסרת, שכן אנשי מקצוע רבים נמצאים בבית שרק נבנה ובמקרה ותתקלו בכאלה שאינם מקצועיים, עשוי לקרות מצב של העתקת מפתח לפי תכנית המנעול של ביתכם ובהמשך, פריצה אל ביתכם. לאור הסכנות לעיל, חשוב וכדאי מאד להחליף את מנעול הכניסה אל ביתכם עם הגעתכם אל מעוז חפצכם החדש. במידה ומדובר בבית ישן ובו דלת הכניסה היא ישנה ועשויה מעץ, חשוב מאד להחליף במנעול קצת יותר משוכלל ואולי אף לגבות את המנעול בעוד אמצעי אבטחה (כמו למשל מנעול כפול או דלת מסורגי ברזל על גבי דלת הכניסה), שכן אלו דלתות קלות מאד לפריצה.

בחירת מנעולן

בחירת מנעולן טוב צריכה להיעשות בקפידה יתרה שכן מנעולן שאינו מקצועי או מנעולן שאינו אמין יכולים להוות סכנה אמיתית לביטחונכם וביטחונם של בני ביתכם. נסו לבחור במנעולן שיש עליו המלצות, כזה בעל אסמכה מקצועית וחלק מחברה כלשהי ולא פרילנסר שאינו מוכר ובמקרה של בעיה אין למי לפנות. בנוסף, בצעו את המשימה הזו לקראת סוף מעבר הדירה, לאחר שהתפנו מהדירה כלל אנשי המקצוע ונותרתם רק אתם. בחרו במנעולן הדורש מחירים אטרקטיביים וסבירים עבור שירות החלפת המנעולים ושאפו לשכפול מפתח ספייר לביטחון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.