מה רציתם לדעת על החלונות הבלגיים החדשים

את הפרופיל הבלגי לא בטוח שיצא לכם להכיר ואם לא, הגיע הזמן. מדובר על אחד הפרופילים המובילים ביותר כיום ולמעשה יש לו מגוון רחב של דוגמאות שלפחות אחד מהם יתאים לסלון או לחדר השינה. כמעט כל בנייה חדשה בימינו מכילה פרופילים איכותיים של קליל והפרופיל הבלגי הוא אחד האהובים בישראל.

מה המטרה של הפרופילים?

פרופיל החלון הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית. אמנם אנו מייחסים לחלון חשיבות קטנה כיוון שאנו לוקחים אותו כמובן מאליו, אך ההבדל בין הפרופילים בא לידי ביטוי כשתתחילו להבין מה פרופיל איכותי יאפשר לכם. הפרופיל הוא למעשה זה שמאפשר התקנה של חלון בביתכם והחלון הוא זה שמפריד בין הסביבה הפנימית בביתכם לסביבה החיצונית. בהיעדר פרופיל עמיד ואיכותי, לא רק שלא תוכלו להתקין חלונות מסוימים אלא גם תסבלו מעמידות לקויה ביותר, בידוד גרוע, איטום רעשים שידיר שינה מעיניכם וכמובן צורך בתחזוקה יקרה שכוללת צביעה וחידוש.

החלונות הבלגיים החדשים שישנו את חייכם

את החלונות של קליל כבר כל המדינה מכירה אך חלון קליל בלגי הוא החלון המוביל בימינו. קליל בלגי מיוחד במינו והפרופיל שלו מאפשר מגוון רחב של אפשרויות, גם עיצוביות וגם ברמות עמידות שלא היו לפני כן. הפרופיל הבלגי דק יותר מפרופילים אחרים ולמרות החשש שמדובר בפרופיל פחות עמיד, מדובר על אחד הפרופילים הכי עמידים שיש. לא רק שהלקוחות מרוויחים חלון איכותי עם שלל עיצובים רחב ביותר, הם יכולים להתאים אל הפרופיל גם חלונות שבעבר היו רק בגדר אשליה כמו למשל חלונות צרים וגבוהים מאוד, חלונות עם זכוכיות דקות ביותר וכמובן עמידות איתנה.

קליל בלגי פרופיל בלגי מושלם
קליל בלגי פרופיל בלגי מושלם

מה רציתם לדעת על החלונות הבלגיים החדשים?

  • חלון בלגי מגיע בעובי דק ביותר של בין 24 ל-40 סנטימטרים. אם אתם לא מעריכים מספיק את המספר הנמוך הזה, גשו לחלון שבביתכם ובדקו מה עובי הפרופיל שלו. ככל הנראה תמדדו פרופיל שמתחיל מ-50 סנטימטרים ואף יותר. הפרופיל הדק מאפשר התקנת חלונות שונים ומגוונים שיכולים להיות עם זכוכיות דקות ביותר מה שייתן לכם עיצוב שונה לחלוטין מה שהיה ניתן לקבל עד היום.
  • החלונות הבלגיים של קליל עמידים מאוד לאורך זמן. העמידות היא אחת התכונות החשובות ביותר בימינו ולמעשה רבים מעדיפים לרכוש חלון יקר יותר שיחזיק מעמד לשנים רבות ולא חלון זול שידרוש תחזוק רבה וידרוש החלפה אחרי כמה שנים. החלון הבלגי של קליל עשוי מאלומיניום ועמיד מאוד בפני קורוזיה ומתאים לכל תנאי מזג האוויר הקשים ביותר.
  • העמידות של חלון קליל בלגי לא נמדדת רק בעמידות שלו בפני הופעת החלודה אלא גם בבידוד שלו מהסביבה החיצונית. החלון הוא חלק חשוב מאוד מהבית לא רק בגלל ההשלכות העיצוביות שלו אלא בגלל שהוא 'חור' בקיר שאמור לשמור על אותה רמת בידוד. חלון קליל בלגי אוטם בצורה נהדר כנגד גשם, יוצר בידוד תרמי מיטבי ששומר על הטמפרטורה בבית וגם מונע כניסת רעשים מבחוץ, תכונה קריטית מאוד בחלון בכל מקום: בבית, בחנות, במסעדה או במשרד.

אפשר ליצור חלוקה בין הזיגוגים

אם תביטו בחלונות רגילים שאינם בלגיים, תגלו מהר מאוד שלא רק שהפרופיל שלהם עבה יותר אלא הזכוכית שלהם עבה ולא מאפשר חלוקה בתוך החלון. יש חלונות גדולים שניתן לחלק באמצעות חלוקה של הפרופיל גם באמצע הזיגוג מה שמתאפשר עם חלון בלגי בגלל העובי שלו. המסגרת דקה כל כך עד שגם עם חלוקה בזיגוגים השונים, אפילו בלוחות זכוכית קטנים יחסית, ההרמוניה תישאר והחלון יישאר מעוצב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.