השוואת מחירים של מכשיר הדגל החדש lg g6: איפה כדאי לקנות

G6, מכשיר הדגל החדש של חברת LG, משווק בישראל מזה מספר חודשים. המכשיר מצויד במסך LCD גדול בעל רזולוציית WQHD+ּּּּ. עיצובו מרשים – יש לו שוליים צרים במיוחד והמכשיר קל ודק. בנוסף לכך, LG G6 מצויד במעבד מהיר יותר, עיצובו מאפשר את תפעול המכשיר ביד אחת בצורה נוחה והוא מצויד במצלמות מעולות, בזיכרון RAM בגודל 4 ג'יגה, ובנפח אחסון של 32 ג'יגה. במרבית המקרים, המכשיר מוצע ללקוח יחד עם אפשרות לרכישת שעון חכם של LG. היכן הכי משתלם לרכוש LG G6 וכמה הוא עולה ברשתות השונות? על כך – בשורות הבאות.

פלאפון

לכאורה, היקרה ביותר בשוק היא חברת פלאפון, המציעה את מכשיר LG G6 במחיר של 3,399 ש"ח למי שמשלם בכרטיס אשראי, עד 12 תשלומים. מצד שני, פלאפון מציעה הנחה של 1,400 ש"ח עבור החזרת מכשיר ישן במועד הרכישה. בנוסף, פלאפון מציעה לרוכשים במתנה את שעוןLG Watch Style, ששוויו 1,199 ש"ח, וכן תיקון שבר מסך ללא עלות במשך השנה הראשונה לאחר הרכישה.

סלקום

LG G6 בחנות של סלקום נמכר במחיר 3,390 ש"ח בתשלום מזומן, והחברה מציעה לרוכשים אפשרות לרכוש דגם ישן של שעון חכם בעלות של 360 ש"ח בפריסה ל-36 תשלומים של 9.90 ש"ח. מדוע בחרה החברה להציע לרוכשים דגם ישן של שעון חכם בעלות של 360 ש"ח, בזמן שב-LG מציעים לרוכשים שעון חדש מתנה – לאלוהים פתרונים.

הוט מובייל

בהוט מובייל תוכלו לרכוש מכשיר LG G6 במחיר של 3,398 ש”ח למשלמים במזומן, או לא יותר מ-18 תשלומים בכרטיס האשראי. לעומת זאת, המשלמים בכרטיס אשראי בפריסה של 36 תשלומים יוכלו לרכוש את המכשיר בעלות של 4,284 ש"ח. חברת הוט מובייל אינה מציעה ללקוח שעון חכם, ואף אינה מבטיחה תיקון שבר מסך חינם בשנה הראשונה. בסך הכול, ניתן לומר שההצעה של הוט מובייל מאכזבת למדי.

פרטנר

בחברת פרטנר, שפעם הייתה חברת אורנג', תוכלו לרכוש מכשיר LG G6 עבור תשלום של 3,379 ש"ח. כמו כן, החברה מציעה לרוכשי הסמארטפון החדש מכשיר LG K10 במחיר של 360 ש”ח בלבד. בנוסף לכך, פרטנר מעניקה לרוכשים שעון LG Watch Style במתנה, ותיקון שבר מסך בחינם.

אייבורי, באג, KSP ובסט מובייל

כמו בפלאפון, גם ברשתות אייבורי, באג, KSP ובסט מוביייל, המכשירים נמכרים באחריות היבואן. מחיר המכשיר ברשתות אלו הוא 3,390 ש”ח (פלוס מינוס עשרה ש”ח). ל-1,000 הרוכשים הראשונים יוענקו שעון LG Watch Style במתנה ואחריות על שבר מסך – תיקון ללא תשלום במהלך השנה הראשונה לאחר הרכישה. בנוסף לכך, לכל הרוכשים מוצעת חבילת אביזרים במחיר מיוחד של 199 ש”ח במקום 299 ש”ח.

הכי משתלם

כפי שיכולתם לראות, החבילות המוצעות בכל חברה שונות זו מזו הן במחיר והן באביזרים ובמבצעים המוצעים לרוכש. מכיוון שכך, התשובה אינה חד משמעית ותלויה בהעדפותיכם. כעת, כשהנתונים בידיכם, תוכלו לבחור את החבילה שמספקת את צרכיכם במחיר הנמוך ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.