עבודות נירוסטה במטבחים בצפון

עבודות נירוסטה – מתכנון לייצור

עבודות נירוסטה במטבחים
עבודות נירוסטה במטבחים

חברות המתמחות בביצוע עבודות נירוסטה, מציעות מבחר עשיר של פתרונות ייעודיים למטבחים. עבודות הנירוסטה יכולות להתבצע בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, כך שאת המסע תתחילו כבר משלב התכנון. בדקו היטב מהם הדרישות שלכם, מה גודל חלל המטבח ולכמה יחידות תזדקקו מכל פריט. לאחר ששלב התכנון הושלם, ניתן יהיה לגשת לשלב הייצור ולהפוך את חומר הגלם האיכותי לכיור או לארון חימום מנירוסטה. אם ברצונכם לרכוש ציוד מוכן, גם זה אפשרי – מוצרי נירוסטה רבים מיוצרים במידות סטנדרטיות, מתאימים למרבית המטבחים ומשווקים בין היתר לבתי מלון, מסעדות, קיבוצים, חברות קייטרינג, בתי אבות, פנימיות, בתי חולים ובעצם לכל מוסד או גוף המתפעל בעצמו מטבח.

 

עולם של מוצרי נירוסטה

עבודות הנירוסטה המתבצעות כיום מאפשרות לבעלי מטבחים מוסדיים ליהנות משלל מוצרים ומציוד איכותי לשימוש יומיומי. במטבחים מוסדיים, בחדרי אוכל, במסעדות, באולמות אירועים וכדומה, ניתן למצוא מגוון עצום של מוצרי נירוסטה: כיורים, תנורים, מנדפים, ארונות חימום, משטחי עבודה, דלפקי הגשה, דלפקי חימום, עגלות שירות, דלתות, מדפים וכיוצא באלו. חברה המתמחה בעבודות נירוסטה תדע לייצר עבורכם ציוד לפי מידה, שיתאים למטבחכם כמו כפפה ליד.

 

נירוסטה ומטבח – השידוך המושלם!


לא לחינם הפכה הנירוסטה לחומר הגלם הנפוץ והפופולרי ביותר במטבחים. מדובר למעשה בסגסוגת של ברזל וכרום, היוצרים יחד פלדת אל-חלד (שמה הנוסף של הנירוסטה). לנירוסטה מגוון יתרונות הממצבים אותה כבחירה האידיאלית של כל חברה המייצרת ציוד למטבחים:

  • עמידה בתנאי רטיבות – במטבחים זורמות כמויות עצומות של מים, המגיעים למשטחי העבודה השונים הן בזמן הבישול והן בזמן הניקיון. מכיוון שהנירוסטה היא בעצם פלדת אל-חלד, היא עמידה בפני רטיבות, שעלולה לגרום לנזקים במתכות כמו קורוזיה וחלודה. ברגע שמשטחי העבודה והציוד במטבח עשויים מנירוסטה, נעלם החשש המתמיד מהיווצרות חלודה – גם כשמדובר בחשיפה לכמות רבה מאוד של מים ברמה יומיומית.
  • נוחה לניקוי – הניקיון הוא חלק קריטי מהתפעול השוטף של כל מטבח. כל ציוד באשר הוא, וכך גם משטחי העבודה, חייבים להיות מצוחצחים. אי לכך, פעולת הניקיון צריכה להתבצע בקלות והמהירות מספר פעמים ביום. הנירוסטה מאפשרת להשלים את עבודות הניקיון בזמן קצר, מפני שהיא מאוד נוחה לניקוי. אין צורך לשפשף שעות או להשתמש בחומרי ניקוי חריפים, כדי לראות תוצאות מבריקות.
  • נקודת רתיחה גבוהה – הנירוסטה עמידה בחום גבוה, ולכן ניתן להניח עליה סירים חמים, שגם ישמרו על טמפרטורת האוכל למשך זמן רב יותר. מסיבה זו גם נהוג לשלב נירוסטה בכיריים ובתנורים.
  • מחזיקה מעמד לאורך זמן – הנירוסטה היא חומר גלם חזק ועמיד, שאינו נשבר בקלות כלל וכלל. גם יתרון זה הופך את הנירוסטה לבחירה הראויה במטבחים, בהם סגנון העבודה האינטנסיבי והכלים כבדי המשקל עלולים להזיק לציוד. השוו למשל משטח נירוסטה במשטח קרמיקה – במה תעדיפו להשתמש?

עבודות נירוסטה יכולות לשמש לכם כמגוון רב של פתרונות בבית בכלל ובמטבח בפרט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.