פס נגד החלקה במדרגות בבתי מלון

פס נגד החלקה בבתי מלון

בית המלון צריך להיות מרחב איכותי, נעים ובעיקר בטוח לכל אורחיו

כשמתכננים ובונים בתי מלון, ישנם לא מעט פרטים אליהם צריכים לתת דעתנו – האיכות של החדרים, המרחב הפתוח ואפשרויות הבידור השונות ועוד. עם זאת, הפרטים הבסיסיים אליהם אנחנו צריכים לתת דעתנו הם אלה שהאורחים מקבלים כמובנים מאליהם – ואנחנו מדברים כמובן על בטיחות. המלון חייב להיות מרחב בטוח ככל הניתן, וההשקעה הזאת היא השקעה רוחבית שמתבטאת הן במערכות בתוך החדרים והן במרחבים המשותפים והפתוחים השונים. אחד התחומים אליהם חשוב לתת דעתנו הוא חדר המדרגות, וספציפית כל מה שנוגע להחלקה במדרגות – כאשר מה שמונע את ההחלקה האפשרית הזאת הוא פס נגד החלקה. נסביר זאת לעומק כעת.

פס נגד החלקה

על חשיבות מניעת ההחלקה בבתי מלון, ועל פסים נגד החלקה שמאפשרים זאת

  • על סכנת ההחלקה – בבתי מלון יש לא מעט מדרגות, שאמנם לא כל האורחים עושים בהן שימוש אך בהחלט יש בהן שימוש נרחב של אורחים ושל עובדים גם יחד. במצבים שכאלה, ובמיוחד לאור העובדה שבבתי מלון ישנן בריכות שגורמות לרטיבות רבה במרחבים השונים, ישנה סכנת החלקה מהותית במדרגות השונות במלון. מצב של החלקה במדרגות הוא מצב מסוכן שיכול לגרום לפציעה חמורה, ואתם כמנהלי מלון רוצים למנוע מצב שכזה בכל מחיר – ובאמצעות פס נגד החלקה זוהי לא השקעה מסובכת כל כך.
  • איך זה עובד? – פס נגד החלקה הוא למעשה משטח צר וארוך שמותקן לאורך חלקה הקדמי של כל מדרגה, שסופג רטיבות ושיוצר חיכוך גבוה במיוחד בין רגליים ונעליים לבינו. החיכוך הזה הוא זה שלמעשה הופך את ההחלקה לבלתי אפשרית על גבי המשטח הזה, וכך יורדת סכנת ההחלקה משמעותית במדרגות בהן יש פס שכזה.

השקעה קטנה וחכמה יכולה למנוע עגמת נפש גדולה מאוד בעתיד

כדאי לכם למנוע מעצמכם ומבית המלון בו אתם משקיעים כל כך הרבה את עגמת הנפש שכרוכה בהחלקה במדרגות. זוהי עגמת נפש שמתבטאת בפציעה של עובד או אורח, ולאחר מכן אולי גם בתביעות ביטוח ופיצויים שונות. לכן, פס נגד החלקה הוא השקעה קטנה וחשובה עבור כל מדרגה בבית המלון – ולא מסובך או יקר לעשות זאת.

באדיבות חברת הדסק מוצרי נגישות לנכים ועיורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.