בובקט – קצת מידע

הסבר קצר על הבובקט – אחד מכלי הצמ"ה היעילים והחשובים כיום

מיני מעמיס, שידוע יותר בשם החברה הגדולה ביותר שמייצרת מכשירים מסוג זה – בובקט, הוא אחד הכלים החשובים והיעילים ביותר בעולם עבודות הצמ"ה המודרני. המבנה הבסיסי של בובקט הוא מבנה יחסית פשוט – גוף טרקטור קטן וחזק עם תא נהג נוח יחסית, בדרך כלל רכוב על גלגלים ולא על זחל, כאשר משני צדדיו של תא הנהג מחוברות זרועות הרמה חזרות, שמחוברות בקצה לכף הרמה – אם כי ניתן לחבר גם מרכיבים אחרים עבור עבודות אחרות. כעת, ניתן לכם קצת מידע נחוץ.

שאלות ותשובות שתספקנה לכם מידע נחוץ במיוחד בכל הנוגע לכלי בובקט

בובקט
בובקט
  • מה גודל הכף של כלי בובקט? כף בובקט היא כף לא מאוד גדולה, והיא נמדדת בגודל שנע בין 40 ל-60 ס"מ, בהתאם לאופי העבודה והיקף העבודה שאותה צריך לבצע.
  • בובקט הוא טרקטור? התשובה לשאלה הזאת היא כן ולא. בובקט הוא סוג של טרקטור מודולארי, דינמי וקטן, אבל טרקטור הוא מכשיר מסורבל בהרבה שמיועד לעבודות חפירה גדולות מאוד, או להובלה של חפצים כבדים או פינוי פסולת. מאידך, הבובקט מיועד לעבודות חפירה והעמסה קטנות יחסית, בדרך כלל בשטחים מוגבלים מבחינת תנועה כמו אתרי בנייה מודרניים בסביבה עירוני צפופה.
  • להשכיר או לקנות בובקט? הדבר תלוי במידה רבה בהיקף העבודה שנחוץ לכם ובתכיפות העבודה שנחוצה לכם מהבובקט. ככל שתדירות השימוש שלכם בבובקט רבה יותר, לדוגמה אם אתם קבלני בניין באזור עירוני, הרי שכדאי לכם יותר לקנות בובקט ולא להשכיר. ההשכרה מתאימה בדרך כלל עבור מי שהצורך שלו הוא צורך יחסית נקודתי לפרק זמן מסוים, כך שקנייה תהיה השקעה חסרת תועלת עבורו לזמן הארוך.
  • מה זה בכלל צמ"ה? אנחנו משתמשים הרבה במושג צמ"ה ואולי לא הסברנו אותו כראוי. הכלים המוגדרים בתור כלי צמ"ה הם כלים של ציוד מכאני הנדסי, כלומר כלים המיועדים לעבודות קשות של תשתית בצורה כזו או אחרת. מבין כלי הצמ"ה השונים ניתן למנות את הבובקט, כמובן, אך גם כלים כמו הטרקטור, שופלים (מחפרון), ואפילו משאיות נחשבות בתור מכשירי צמ"ה.

כעת, כשאתם יודעים יותר, דעו למי כדאי לכם לפנות עבור צרכי בובקט שונים

חברות שונות מציעות לכם, הלקוחות הפוטנציאליים, מגוון אפשרויות ושירותים בכל הנוגע לצרכים של בובקט. בשלב זה, הדבר החשוב ביותר אותו אתם צריכים להבין הוא את הצורך שלכם בבובקט ובעיקר את היקף הצורך הזה, שכן עבודתו של הבובקט היא עבודה איכותית כמעט בכל מקרה. ברגע שתבינו את הצורך שלכם ואת ההיקף שלו, תוכלו לדעת אם לפנות לשירותי קנייה או השכרה, וחשוב מכך – תוכלו לדעת בדיוק מהו הבובקט שנחוץ לכם ועם איזה כלי צמ"ה תבטיחו לעצמכם את העבודה האיכותית ביותר שנחוצה לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.