שאיבת ביוב בחופים

בור ספיגה

מניעת זיהום חופי רחצה ושמירה על ניקיונם, מעלה את הפופולאריות של החוף ואת השימוש בו

חופי הרחצה בארץ סובלים מעומס כבד של מבקרים בימי הקיץ. עומס המבקרים הרבים על כל פיסת חול, יוצר כמויות אדירות של זבל וזיהום אשר מלכלכים את החוף. בורות הספיגה, המשמשים לריכוז שפכי המבקרים מהשירותים בחוף, זקוקים לתחזוקה שוטפת על מנת למנוע מהם להפיץ ריח רע, להפוך למפגע בריאותי, ולהזרים את השפכים הנאגרים בהם למי הים. שמירה על החוף נקי ככל האפשר, הינה הכרחית לשימור הפופולאריות שלו, ולהגברת השימוש בשירותים השונים אותם הוא מציע. לכן, ניקיון חופים ומניעת זיהום, הינם אינטרסים כלכליים מובהקים של כל העסקים והחברות בחופי הים.בור ספיגה

שאיבת ביוב בחופים הינה מרכיב הכרחי בשמירה על ניקיון החופים

מעבר לניקיון הפסולת הקשה אשר משאירים אחריהם המבקרים, חשוב במיוחד לשמור על תחזוקה נאותה של בורות הספיגה המשמשים פעמים רבות לניקוז השפכים מהשירותים הציבוריים בחוף. שאיבת הביוב מהבורות הללו, הינה ייחודית מכמה וכמה סיבות:

  • סוג הקרקע: הקרקע החולית, אינה סופחת מים כמו האדמה בשאר חלקי הארץ. מהסיבה הזאת, שאיבות ביוב מחוף ים מצריכות נפח אחסון נוזלים גדול בהרבה, מאחר והמים בבור אינם מחלחלים מטה.
  • כמות השפכים: בור ספיגה ממוצע מכיל את השפכים של מספר מצומצם של משפחות העושות בו שימוש. שאיבת ביוב מבורות ספיגה על החוף בעונת השיא, צריכה להתמודד עם שפכים של מאות מבקרים ורוחצים, ולכן מצריכה מכשור המסוגל להתמודד עם כמויות שפכים אדירות.

לשם טיפול בבורות ספיגה בחופי רחצה, יש להיעזר בשירותי חברת ביובית מוכרת ומוסמכת

כאמור, תחזוקה תקינה של חוף הים הינה בעלת חשיבות רבה לשימור הסביבה הטבעית, ולהגברת הפופולאריות שלו בקרב מבקרים. שאיבת ביוב בחוף הים צריכה להיות דיסקרטית, נקיה, ולעמוד בתנאים המיוחדים השוררים בחוף. לשם כך, חשוב מאוד להיעזר בשירותי חברת ביובית מומלצת ואיכותית, אשר תדע לבצע את שאיבת הביוב בצורה הטובה ביותר, תוך עמידה בסטנדרט ניקיון גבוה במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.