בילוי נעים וכפי בחורף

החורף מכניס את רובנו לבתים. השכיבה במיטה, תחת השמיכה החמה, הופכת עבור רבים לבילוי העיקרי במהלך ימי החורף. עם זאת ולמרות שההישארות בבית יכולה להיות מהנה מאד ובמיוחד בימים גשומים בהם הכי כיף זה להסתכל מהחלון על הגשם, רבים רוצים לצאת, לבלות, להיות בקרבת אנשים נוספים והם מחפשים אחר הצורה הטובה ביותר לעשות זאת. ישנם מקומות בילוי שונים אליהם ניתן לצאת בכל השנה ואחד מהם הוא אזור לב המפרץ, אשר מציע בית קולנוע מפנק לבילוי נעים וכפי בחורף.

סרטים בלב המפרץ

סרטים בלב המפרץ

כל מי שמעריך קולנוע, סרטים טובים, מערכת סאונד ברמה גבוהה, נראות מצוינת וישיבה מפנקת, מגיע לראות סרטים בלב המפרץ. הקולנוע במקום עבר מהפכה של ממש והוא עוצב מתוך הקפדה על כל פרט ופרט שיהפוך את חווית הקלנוע למפנקת במיוחד. הכיסאות האישיים נוחים לישיבה ומציעים לכל אחד להניח את השתייה שלו כך שיוכל להרגיש כמו בספה אישית. מערכת הסאונד בכל אחד מהאולמות תוכננה על ידי אנשים מומחים בתחום כאשר המטרה שלה היא להעביר את החוויה ב- 360 מעלות ואין זה משנה באיזו נקודה יושבים באולם או באיזה אולם, מערכת הסאונד תציע לכם את החוויה הטובה ביותר כך. מבחינת זווית הראייה, לראות סרטים בלב המפרץ זו חוויה מושלמת כיוון שכל הציוד הוא חדש ומתוכנן היטב כך שבכל נקודה באולם אפשר יהיה ליהנות מהנראות הטובה ביותר.

להיות הכי חשוב

אתם יכולים לצאת מהבית ולהתכונן לבילוי נעים וכפי באולמות ה- vip של קולנוע לב המפרץ. לא סתם האולמות נקראים vip וזאת כיוון שהם מזמינים אתכם ליהנות מבילוי מושלם. הכניסה למתחם ה- vip מתחילה כחצי שעה לפני התחלת הסרטים. בכניסה למקום מחכה למבלים בופה עשיר אשר כולל פשטידות וירקות חתוכים, קפה מפנק ושתייה חופשית. כלומר, אם אתם רוצים לראות סרטים בלב המפרץ אתם יכולים לפנק את עצמכם. הסרטים עצמם אשר מוקרנים במקום הם הסרטים הטובים יותר, מערכת הסאונד במקום היא ברמה הגבוהה וכורסאות הצפייה מחליפות את הכיסאות המוכרים. הכורסאות נפתחות, המרווח לרגליים מפנק והחוויה היא נעימה ומתאימה גם לימי החורף הקרים או הגשומים.
הסרטים באולמות ה- vip דומים לסרטים בשאר האולמות כאשר ההבדל הוא בפינוק אשר מוצע לבאי המקום. אתם יכולים ליהנות משתייה חופשית, לקחת פופקורן או חטיפים ללא כל מגבלה והחוויה מתחילה עוד לפני התחלת הסרט. אין זה משנה לאיזה אולם תחליטו ללכת, אם אתם רוצים ליהנות מסרטים ואם אתם רוצים לצאת מהבית לבילוי מושלם, הקולנוע של לב המפרץ מזמין אתכם לצפות בסרטים הטובים ביותר באולמות אשר תוכננו בהקפדה יתרה כדי להעניק לכם חוויה קולנועית אמתית, חוויה שבשבילה נעים לצאת מהבית, גם ביום חורף קר וגשום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.