מנדפים בבתי מלון

מדוע חשוב לנקות מנדפים במטבחים תעשייתיים בבתי מלון?

אם אתם נדרשים לנהל בצורה איכותית את המטבח התעשייתי בבית המלון, אתם בטח מודעים לכך, שעליכם לספק מנות בכמות גבוהה במיוחד למאות סועדים בבת 101725329אחת. לצורך כך, ולמען שהמנות יהיו בריאות וטעימות, חובה עליכם לשמור על מטבח נקי וסטרילי במיוחד, שיאפשר עבודה בטוחה ואיכותית. לכן, כמובן שבתכנון המטבח – אתם תתקינו מנדפים איכותיים, אשר יאפשרו לצוות המטבח לעבוד בצורה נוחה, מבלי שיש בעיות של אדים ועשן. אולם מעבר לכך, חשוב להקדיש זמן גם לניקוי של המנדפים עצמם.

 

החשיבות שבניקוי המנדפים

  • יעילות העבודה – מאחר שהמנדפים נוטים לצבור לעתים לכלוך לאורך זמן, הרי שלאורך זמן, העבודה שלהם נעשית פחות ופחות יעילה. כמובן שלא מדובר על תהליך שקורה בן לילה. מדובר על הצטברות של חומר בפנים לאורך חודשים, כאשר אם הדבר לא מנוקה באופן קבוע, פעילות המנדפים תהיה פחות טובה.
  • בטיחות – הסיבה המרכזית לניקוי המנדפים במטבחים של בתי המלון היא גם בטיחותית. מדוע? כאשר יש חלקים של שמן שנדבק לתוך המנדפים, הרי שמדובר על חומר שעלול לגרום לדליקה אשר תתפרץ, ותגרום אף לפיצוצים עזים במטבח. ניקוי המנדפים, כמובן מונע מראש את הסיכוי לכך שאותם כתמים ישמשו כזרז לדליקה.
  • פחות תקלות – כאשר לכלוך נוטה להצטבר בתוך המנדפים, כמובן שיש גם באופן כללי סיכוי גבוה יותר לתקלות שעלולות לתקוע את פעילות המנדף, ומכאן לפגוע בפעילות המטבח. ניקוי המנדף, תאפשר למנעו את התקלות הללו.

 

מתי מבצעים את הניקיון?

חשוב מאד לציין כי השירות של ניקוי מנדפים בבתי מלון עבור המטבחים התעשייתיים, ניתן לאורך כל שעות היממה. מדוע? משום שהמטבח במלון עובד לעתים 12 שעות רצף, ולכן הניקוי יכול להתבצע גם בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הלילה, כך שהדבר לא יפגע בפעילות התקינה של המטבח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.