תצוגות בצפוי אפוקסי לאולמות תצוגה של מפעלים בצפון

מפעלים רבים בתחומי תעשיה שונים כאלה ואחרים מחזיקים אולמות תצוגה למוצרים שהם מייצרים. דבר זה מאפשר להם להציג ולמכור את המוצרים שלהם ישירות ללקוחות או לאפשר למשווקים שונים לבחון את המוצרים הלכה למעשה, וזאת לפני שהם רוכשים אותם להפצה גדולה. אולמות אלה הם למעשה חלון הראווה של המפעל בכל הקשור למוצריו ועל התצוגה במקום להיות מרהיבה לאורך שנים.

על מנת להעניק לאולם את המראה הרצוי, ובכדי שיוכל לעמוד בפני שחיקה של המוני המבקרים במקום מומלץ לצפות את הרצפה בציפוי אפוקסי אשר מעניק לה הגנה מושלמת מפני שחיקה, שריטות, פגיעות וכדומה, ולאפשר לה להיראות רעננה וחדשה גם לאחר אין ספור מבקרים במקום.

מהו בדיוק ציפו אפוקסי ולמה הוא כל כך יעיל

ציפוי אפוקסי הוא למעשה שכבת הגנה המיושמת במגוון משטחים והוא מעניק הגנה מושלמת על כל רצפה וחפץ שבו הוא מיושם. ציפוי אפוקסי מתאים במיוחד למשטחים ורצפות והוא שומר עליהם מפני רטיבות, שחיקה, שריטות ופגיעות שונות, ובו בזמן הוא מעניק להם מראה חדש, יפה ונקי.

היתרונות של ציפוי אפוקסי לרצפות של אולמות תצוגה הם:

  • הגנה מושלמת – ציפוי אפוקסי מעניק לרצפה הגנה מושלמת. ציפוי זה או אנטי סטטי המונע הצטברות לכלוך ואבק על הרצפה. הוא אטום לחלוטין ומונע מרטיבות או מנוזלים שונים לשחוק או לפגום ברצפה. הוא עמיד בפני חומרי ניקוי חזקים או כימיקלים שונים העלולים לשחוק את הרצפה.
  • אפשרויות יישום מגוונות – ציפוי אפוקסי ניתן ליישם בכל רצפה מכל חומר לרבות רצפת בטון, בלטות, אריחים מסוגים שונים, קרמיקה, עץ וכדומה. את עובי הציפוי בוחרים לפי העמידות הנדרשת וסוג הרצפה הקיימת.
  • ציפוי בגוונים שונים – צפוי אפוקסי מגיע במבחר גדול של גוונים ודוגמאות וניתן להעניק לכל רצפה מראה מרהיב ביותר ומאד אסתטי אשר ישמר לשנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.